У РАЗІ ВИЯВЛЕННЯ ЗАПАХУ ГАЗУ ДЗВОНІТЬ 104
Оплата послуг онлайн
Завдяки інтеграції з сервісами АТ КБ «ПриватБанк» сплачувати за послуги набато зручніше та швидше!
ТОВ "ЛУБНИГАЗ-ТРЕЙДИНГ"

Порядок подання споживачами звернень, скарг, претензій та їх розгляду

Якщо між сторонами відповідного договору виникає спірне питання, сторони мають вжити усіх заходів, які застосовуються для врегулювання спірного питання, шляхом ініціювання проведення між сторонами переговорів щодо спірного питання, запропонувати можливі способи його вирішення. Під час проведення переговорів сторони мають спільно визначити найбільш прийнятне рішення для врегулювання спірного питання.

У разі недосягнення між Постачальником і Споживачем згоди шляхом переговорів, Сторони мають право звернутися із заявою про вирішення спору до Регулятора або його територіального підрозділу та/або передати спір до господарських судів України. Врегулювання спорів Регулятором або його територіальними підрозділом здійснюється відповідно до затвердженого Регулятором порядку.
Ваші пропозиції, заяви, скарги, претензії можна подавати:

Тетяна Миколаївна Євгененко
директор

ТОВ "ЛУБНИГАЗ-ТРЕЙДИНГ"
м. Лубни, вул. Вʼячеслава Чорновола, 87

+380503852026
lubnyhaz.trading@gmail.com

8:00 до 17:00 з пн. - пт., (cб. - нд. - вихідні)
12:00 по 13:00 - обідня перерва

Спірні питання між споживачем і постачальником щодо постачання електричної енергії, оплати послуг постачальника, відшкодування збитків тощо вирішуються шляхом переговорів, а у разі недосягнення згоди - у судовому порядку.

Ще однією можливістю досудового розгляду спору для Споживача є звернення зі скаргою до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП). Порядок розгляду таких скарг передбачено ст.21 ЗУ "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг".

Законодавчі акти що регламентують процедуру подачі звернень

Постачання електричної енергії побутовим споживачам товариство здійснювати не буде.
Всі категорії споживачів мають права та обов'язки, що передбаченні чинним законодавством України.